Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Sprawdzone rozwiązania, wzbogacone o autorskie dodatki

Nasza platforma hostingowa opiera się o popularny i lubiany panel DirectAdmin, z którym większość osób tworząca witryny internetowe spotkała się już wcześniej. Panel ten nie spełnia jednak w 100% wymagań naszych klientów, dlatego wzbogaciliśmy go o dodatkowe opcje, takie jak system przyrostowych kopii zapasowych, wybór wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, blokadę wg krajów czy obsługę wildcard.

Specjalne opcje dla osób zajmujących się tworzeniem stron

Dla osób, które polecają nas swoim klientów, przygotowaliśmy zbiór opcji, które umożliwiają powiązanie kont klientów ze swoim własnym, logowanie się na nie bez użycia hasła, otrzymywanie powiadomień o terminach opłat oraz opłacanie ich w imieniu klientów. Funkcjonalność ta stale jest rozwijana zgodnie z przysyłanymi nam sugestiami.

Automatyzacja najpopularniejszych czynności

Rejestracja usług, dokonywanie płatności, pobieranie faktur VAT, zmiana planu hostingowego, odzyskanie danych z kopii zapasowej - wszystkie te czynności są możliwe w panelu klienta bez udziału obsługi, co pozwala zaoszczędzić Państwa cenny czas.

Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo

W dzisiejszym świecie cyberprzestępczość jest zagrożeniem realnym, a nie wirtualnym. Oprócz standardowych zabezpieczeń oraz szyfrowania transmisji oferujemy dodatkowe zabezpieczenia m. in. takie jak dwuskładnikowe uwierzytelnienie w panelu klienta, oraz moduł mod_security, który blokuje dziennie tysiące zapytań HTTP służących w celu znalezienia lub wykorzystania luk w skryptach witryn internetowych.

Uczciwy partner

Niestosujemy żadnych nieuczciwych praktyk, ukrytych kosztów czy zapisów małym drukiem. Tego typu działania nie sprawdzają się, gdy życzymy sobie wieloletniej, pozytywnej współpracy z klientami.

Możliwość wypróbowania usług bez żadnych zobowiązań

Dla osób niezdecydowanych umożliwiamy bezpłatne i całkowicie niezobowiązujące przetestowanie usługi hostingowej. Każde rejestrowane konto jest uruchamiane na okres testowy 14 dni, w trakcie których można sprawdzić funkcjonalność oraz jakość usługi. Rezygnacja z usługi w okresie testowym nie wymaga zgłoszenia ani innych dodatkowych czynności.

zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty »